Peletové pece - RIKA

Interno-image

Interno

5840€

 • - Popis -
 • - Parametre -
 • Kontaktujte nás

Krbová "vložka" na pelety

Zabudovateľná krbová vložka je modernou alternatívou klasického krbu

Absolútne nový krb, ktory sa dá naprogramovať a sám dávkuje pelety

Pec INTERNO je vybavená najmodernejšou technológiou, ktorá je ľahko prístupná z prednej strany pece a svojim nadčasovým dizajnom poukazuje na typické inovácie spoločnosti RIKA.Pec na pelety Interno kombinuje nové so zastaraným. Môže sa ľahko integrovať do existujúcej konštrukcie nevyužívaného krbu.Zásobník na pelety je navrhnutý tak, aby mohol byť sklopený dopredu a veľmi pohodlne naplnený. Kapacita 20 kg je neobvykle veľká pre pec ako "krbovú vložku".Peletová pec INTERNO má veľké dvere, ktoré po otvorení umožní pohodlné naplnenie zásobníka na pelety. Pec INTERNO je vybavená vzduchovým ventilátorom pre rýchlejšie rozdelenie tepla v miestnosti. Konštrukcie pece INTERNO je ukážkovým príkladom toho, ako kombinovať nové už s existujucou obstavbou.

Pohodlné ovládaním pomocou displeja na peci INTERNO:

Manuálny režim - MANUAL MODE

Vykurovanie pecou REVIVE 140 pri manuálnom režime je možné vo výkonových stupňoch od 30% do 100%, pridáva sa po 5%. Výkon možno nastaviť ľan s použitím peliet (nie pri použití dreva). Čas vykurovania  je neobmedzený, zapnutím a vypnutím pece je manuálne. Pokiaľ sa pec nevypne a drevo dohorí, prísun peliet sa spustí automaticky.

Automatický režim - AUTOMATIC MODE

Vykurovanie pecou REVIVE 140 pri automatickom režime je možné vo výkonových stupňoch od 30% do 100%, pridávaním po 5%. Výkon možno nastaviť len s použitím peliet (nie pri použití dreva) a s voľbou vykurovacích časov, k dispozícii sú dve časové fázy (Heating Time I, HeatingTime II).

Komfortný režim - COMFORT MODE

Komfortný režim pece REVIVE 140 je dostupný len v spojení s káblovým alebo bezkáblovým senzorom RIKA. Vykurovanie je možné v rozmedzí od 14 ° C do 28 ° C. Teplota je nastavená na 20 ° C, pec vykuruje priestor na teplotu od 19 ° C do 21 ° C. Po dosiahnutí požadovanej teploty sa pec vypne. Pec sa opäť zapne, len ak teplota klesne na 19 ° C. Potom sa cyklus opakuje.

 

Využívanie komfortného režimu je možné len pri použití peliet. Komfortný režim pece REVIVE sa môže používať aj s voľbou vykurovacích časov. K dispozícii sú dve časové fázy (Heating Time I, Heating Time II), napríklad: Ranná fáza od 05:00 do 09:00 hod. a poobedná (večerná) fáza od 5:00 do 19:00 hod. Teplota je nastavená na 20 ° C, pec vykuruje priestor vo zvolených vykurovacích časoch. Ak sa požadovaná teplota dosiahne pred ukončením časovej fáze, pec REVIVE sa automaticky vypne, pretože teplotný senzor je nadriadený času, má vyššiu prioritu. Akonáhle teplota klesne na 19 ° C, pec sa opäť automaticky zapne, pokračuje v prevádzke, vykuruje priestor do 21 ° C a po dosiahnutí tajte teploty sa pec vypne.

 

Vhodné pre (existujúcu) konštrukciu krbu
Pohodlne dosiahnuteľné z prednej časti
Najmodernejšia technológia
Nezávislý priestorový vzduch (voliteľný)

Kategória: Peletové pece RIKA
-
Výrobca: RIKA
Účinnosť: 90%
Energetická trieda: A+
Vykurovaná plocha: 50 - 160 m³
Výkon: 2,5 - 7 kW
Priemer dymovodu: 100 mm
Hmotnosť: 170 kg
Iné:

Napíšte nám

  Vaše meno (vyžaduje sa)

  Vaša emailová adresa (vyžaduje sa)

  Vaše telefónne čísla (vyžaduje sa)

  Otázka k produktu

  Vaša správa