Krby, pece a komíny

krbyJednou z ďalších činností, ktorou sa zaoberáme je predaj pecí, krbov, krbových vložiek a komínových systémov. V našej ponuke nájdete značky JOTUL, ZOP, KOBOK a RIKA. Zákazníkom zabezpečujeme poradenstvo, dopravu materiálu a následnú stavbu. Naši kvalifikovaní pracovníci sú vyučení v obore krbár – kachliar a pri práci využívame certifikované materiály.

jotul_logoJOTUL

Ako regionálni zástupcovia firmy JOTUL zabezpečujeme predaj, servis ako aj samostatné zapojenie vykurovacích telies. Našim zákazníkom zabezpečujeme revízne správy komínov a zapojenia spotrebičov. Každý zákazník, ktorý u nás zakúpi akýkoľvek výrobok značky JOTUL sa stáva členom Klubu JOTUL. Členstvo v klube prináša množstvo výhod napr. bezplatný dovoz tovaru, ako aj celoročné zľavy na celý sortiment firmy JOTUL. Školení pracovníci Vám bezplatne poskytnú poradenstvo pred kúpou ako aj počas prevádzky u nás zakúpených výrobkov. Spotrebič Vám dovezieme, zapojíme a vykonáme prvé kúrenie.

ZOP_logoZOP

Sme obchodnými partnermi firmy ZOP, ktorá je jedným z lídrom v predaji vykurovacej techniky na Slovensku. To nám umožňuje ponúknuť naším zákazníkom široký sortiment pecí, krbových vložiek, komínov a materiálov spojených so stavbou krbov. Na základe vašich požiadaviek vypracujeme cenovú ponuku a následne vyexpedujeme tovar k Vám domov bez navýšenia ceny za dopravu.

Kobo_logoKOBOK

Ďalšou značkou, ktorú zastupujeme je firma KOBOK, ktorá je najväčším výrobcom krbových vložiek na Slovensku. Široká tvarová a rozmerová rozmanitosť zaručuje, že každý zákazník si nájde krbovú vložku šitú doslova na mieru. Vysoká kvalita spracovania a voľba použitých materiálov sú zárukou dlhoročnej bezproblémovej a spoľahlivej prevádzky.

rika_logoRIKA

Špecialitou v našej ponuke je Rakúska značka RIKA, ktorej sme venovali túto stránku.

ZOP_logologo_en

Komíny

Svojim zákazníkom ponúkame predaj a montáž komínových systémov značiek SCHIEDEL a ZOP. Nerezové alebo šamotové stavebnice navrhneme, vypracujeme cenovú ponuku a zrealizujeme stavbu.

Úplnou samozrejmosťou je zabezpečenie revíznej správy od certifikovaného kominára, ktorý na základe obhliadky komína vystaví rozhodnutie o technickej spôsobilosti diela.

Logo UMKOPredajňa

V našej predajni spojenej so železiarstvom nájdete oddelenie venované peciam a krbom.

predajna1