Roco

Roco-image

Roco

5810€

 • - Popis -
 • - Parametre -
 • Kontaktujte nás

ROCO - dokonalý dizajn a funkčnosť

Nielenže dobre vyzerá, ale má tiež veľmi jednoduché pužívanie: vďaka dotykovému displeju a kontrole Rika Firenet cez smartphone alebo tablet.

Peletové PEC ROCO - dizajnová peletová pec s veľkými posuvnými sklenenými dverami

Pec ROCO nielen dobre vyzerá, ale aj jej obsluha je veľmi jednoduchá. Môže byť ovládaná pomocou smartfónu alebo tabletom a to vďaka dotykovému displeju a technológie RIKA FireNet. Alternatívu pece ROCO je pec ROCO RAO, ktorá má vrchné napojenie dymovodu.S veľkými posuvnými sklenenými dverami sa peletová pec ROCO približuje k dizajnovému nábytku. Hĺbka len 37 centimtrov zdôrazňuje eleganciu ešte viac. Zásobník na pelety má kapacitu 36 kilogramov. Peletová pec je k dispozícii v prevedeniach s kamenného obkladu s mastenca, pieskovca a Bieleho kameňa.

Farebné varianty:
Kamenný obklad pieskovec
Kamenný obklad mastenec
Kamenný obklad biely kameň
Dotykový display

Piecka ROCO sa vyznačuje novým, veľmi zaujímavým dotykovým displejom, ktorý umožňuje jednoduché ovládanie. Môžete si zvoliť manuálny režim, ktorý umožňuje vykurovanie od minimálneho výkonu 30% až po maximálny výkon 100% bez časového obmedzenia. Automatický režim umožňuje nastavenie vykurovania aj s časmi. V komfortnom režime si môžete zvoliť teplotu od 14°C do 28°C a pomocou izbového senzora (káblový, bezkáblový) ste pánom kúrenia len vy. Zvolíte si vami požadovanú teplotu a piecka ROCO bude vykurovať priestor na zvolenú teplotu. Keď sa táto teplota dosiahne, piecka sa sama automaticky vypne a znovu sa sama spustí len vtedy, keď sa teplota zníži. Pri postupnom ochladzovaní tento proces opätovného automatického zapnutia môže nastať až po 6 a viac hodinách. S pecou ROCO sa priestor nikdy nebude zbytočne prekurovať a pri znížení teploty čo i len o 1°C sa vám znížia náklady na palivo až o 6%! Výkon pece sa automaticky prispôsobuje.

Kategória: Peletové pece RIKA
-
Výrobca: RIKA
Účinnosť: 90,4%
Nominálny výkon: 8 kW
Energetická trieda: A+
Vykurovaná plocha: 50 - 220 m³
Výkon: 2,5 - 8 kW
Priemer dymovodu: 100 mm
Hmotnosť: 220 kg
Iné:

Napíšte nám

  Vaše meno (vyžaduje sa)

  Vaša emailová adresa (vyžaduje sa)

  Vaše telefónne čísla (vyžaduje sa)

  Otázka k produktu

  Vaša správa