Revivo 140

Revivo 140-image

Revivo 140

5180€

 • - Popis -
 • - Parametre -
 • Kontaktujte nás

REVIVE 140 - peletové pec/ vložka / k zabudovaniu alebo pre obstavbu

Pelety dopĺňajte spredu, kedykoľvek aj v prípade, že pec horí

REVIVE 140 - PELETOVÁ PEC / VLOŽKA / PRE OBSTAVBU ALEBO PRESTAVBU

RIKA REVIVE 140 vdýchne nový život do vašich starých kachlíc, je určená na zabudovanie alebo na prestavbu starého krbu. RIKA REVIVE 140 je vložka na pelety určená pre spojenie zastaralého a moderného napr. aj na obstavbu zo starých kachlíc alebo pre obstavbu s akumulačných materiálov s konštantnou tepelnou kapacitou a to všetko s moderným dizajnom a komfortným ovládaním. Zapaľovanie môžete vykonať pohodlne stlačením tlačítka na dotykovom displeji alebo pomocou mobilnej aplikácie RIKA Firenet. Peletová pec / vložka / REVIVE 140 má výrazne vyššiu účinnosť v porovnaní s pecami alebo vložkami na drevo. Zabudovateľná peletová vložka je moderná alternatíva klasického krbu.S mimoriadne veľkým zásobníkom na pelety môžete dlho vykurovať priestor bez častého dopĺňania!

Pohodlné ovládanie pomocou displeja na peci Revive 140:

Manuálny režim - MANUAL MODE

Vykurovanie pecou REVIVE 140 pri manuálnom režime je možné vo výkonových stupňoch od 30% do 100%, pridáva sa po 5%. Výkon možno nastaviť ľan s použitím peliet (nie pri použití dreva). Čas vykurovania  je neobmedzený, zapnutím a vypnutím pece je manuálne. Pokiaľ sa pec nevypne a drevo dohorí, prísun peliet sa spustí automaticky.

Automatický režim - AUTOMATIC MODE

Vykurovanie pecou REVIVE 140 pri automatickom režime je možné vo výkonových stupňoch od 30% do 100%, pridávaním po 5%. Výkon možno nastaviť len s použitím peliet (nie pri použití dreva) a s voľbou vykurovacích časov, k dispozícii sú dve časové fázy (Heating Time I, HeatingTime II).

Komfortný režim - COMFORT MODE

Komfortný režim pece REVIVE 140 je dostupný len v spojení s káblovým alebo bezkáblovým senzorom RIKA. Vykurovanie je možné v rozmedzí od 14 ° C do 28 ° C. Teplota je nastavená na 20 ° C, pec vykuruje priestor na teplotu od 19 ° C do 21 ° C. Po dosiahnutí požadovanej teploty sa pec vypne. Pec sa opäť zapne, len ak teplota klesne na 19 ° C. Potom sa cyklus opakuje.

 

Využívanie komfortného režimu je možné len pri použití peliet. Komfortný režim pece REVIVE sa môže používať aj s voľbou vykurovacích časov. K dispozícii sú dve časové fázy (Heating Time I, Heating Time II), napríklad: Ranná fáza od 05:00 do 09:00 hod. a poobedná (večerná) fáza od 5:00 do 19:00 hod. Teplota je nastavená na 20 ° C, pec vykuruje priestor vo zvolených vykurovacích časoch. Ak sa požadovaná teplota dosiahne pred ukončením časovej fáze, pec REVIVE sa automaticky vypne, pretože teplotný senzor je nadriadený času, má vyššiu prioritu. Akonáhle teplota klesne na 19 ° C, pec sa opäť automaticky zapne, pokračuje v prevádzke, vykuruje priestor do 21 ° C a po dosiahnutí tajte teploty sa pec vypne.

Zapaľovanie stlačením tlačítka
Konštantný výkon vykurovania
Najmodernejšia technológia

Vysoká účinnosť

Kategória: Peletové pece RIKA
-
Výrobca: RIKA
Účinnosť: 92,1%
Nominálny výkon: 6 kW
Energetická trieda: A+
Vykurovaná plocha: 50 - 160 m³
Výkon: 2,5 - 6 kW
Priemer dymovodu: 100 mm
Hmotnosť: 160 kg
Iné:

Napíšte nám

  Vaše meno (vyžaduje sa)

  Vaša emailová adresa (vyžaduje sa)

  Vaše telefónne čísla (vyžaduje sa)

  Otázka k produktu

  Vaša správa